poniedziałek, 8 marca 2010

DZIEŃ KOBIET:)
"Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn...
Dźwiga ciężary losu,
rozwiązuje problemy,
jest pełna miłości, radości i mądrości.
Uśmiecha się gdy chce krzyczeć,
śpiewa gdy chce się jej płakać,
płacze gdy się cieszy i śmieje gdy się boi.
Jej miłość jest potężna.
jedyna niesłuszna w Niej rzecz to to,
że często zapomina ile jest warta."


D
rogie Kobietki w Dniu naszego święta życzę WAM WSZYSTKIM mnóstwa radości, uśmiechu na Waszych twarzach każdego dnia, oby każdy dzień był Waszym świętem!
Ja jestem dumna z tego, że jestem Kobietą:) Bo Kobiety są wspaniałe! Pamiętajmy o tym i dumnie obnośmy się ze swoją kobiecością! Nie rozumiem kobiet, które nie doceniają tego ile możemy, jak wielką przewagę mamy nad mężczyznami...Nie upodabniajmy się do nich bo po co. To przy prawdziwych mężczyznach możemy być prawdziwymi kobietami:) Wykorzystujmy naszą siłę, wdzięk, urok, wszelkie walory:P,uwodźmy, flirtujmy, rozsiewajmy uśmiech i radość, kochajmy i bądźmy kochane, korzystajmy z tego co nam dano! A dano nam wiele bo możliwość bycia tą Najważniejszą istotą na Ziemi! A więc bądźmy prawdziwymi kobietami zawsze:)
Niech sobie feministki mówią co chcą ja wolę być kobietą niż jakimś " babochłopem"... a i jeszcze jedno. Uwielbiam GOŹDZIKI:) Ot taka tradycjonalistka ze mnie! Dostałam cały bukiet:)

Dla wszystkich Kochanych Kobitek taki bukiet goździków ode mnie, a dla Tych co im się źle kojarzą proszę bardzo szafirki:)

Buziaki Kobitki i duma niech nas rozpiera, że jesteśmy KOBIETAMI!

Ja uciekam bo rozpierduchę mam w domu niezłą- malowanie, szlifowanie, kucie kafelków i takie tam przyjemności...

2 komentarze:

 1. Gożdziki są suuuper!Pamiętam czasy ,gdy tylko te kwiaty się dostawało!!
  Wszystkiego najlepszego Ci życzę!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tych czasów nie pamiętam i dlatego goździki nie kojarzą mi się źle:)Chociaż ten mój patriotyczny bukiet bo biało-czerwony tak jakoś mnie "mierzi":) No ale nie narzekam!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń