wtorek, 2 lutego 2010

Zjesz jajko?

Gagulec zarobiony jest! Jajka się panoszą po całym domu:)
Co gorsze to do świąt wszyscy domownicy i znajomi, którzy do mnie wpadają obowiązkowo muszą jeść jajka;) Wydmuszki są potrzebne, więc ich zawartość jest przez najbliższe 2 miesiące głównym pożywieniem!
Hehe ciekawa jestem czy inne decoupage'ażystki też tak mają? Bo moje koleżanki, które zaraziły się ozdabianiem wydmuszek ode mnie też karmią na siłę swoich bliskich jajkami:) I tak już od kilku lat! Spotykamy się wspólnie jak zawsze na pogaduchy i winko, ale przy okazji robimy jaja:) Nie tracimy kilku cennych godzin tak bezczynnie. Praktycznie większość swoich koleżanek i przyjaciółek nauczyłam decoupage'ować wydmuszki i wszystkie to uwielbiają!
Nie ma co na jajach to my się znamy jak mało kto ;) Tylko męska część znajomych się śmieje i mówią, że mamy istne koło gospodyń wiejskich;) Siedzimy, gadamy, pijemy odpowiednie trunki rozjaśniające umysł i malujemy jaja. Ale my to uwielbiamy! Bo czy może być coś przyjemniejszego jak miłe spędzenie czasu z osobami które są nam bliskie, a w dodatku twórcze spędzenie tego czasu? Dla mnie to połączenie idealne. Tak więc w najbliższym czasie zajajkowana jestem:)

Postanowiłam też, że chcę nauczyć się szyć. Na razie szukam maszyny. Nie znam się na tym wcale, więc czytam blogi o szyciu i tam szukam jakiś wskazówek. Mam nadzieję kupić maszynę już niedługo i uczyć się tej sztuki jaką jest szycie. Zuzia z bloga "Szycie jest piękne" jest dla mnie absolutną mistrzynią! Mam nadzieję, że kiedyś też uda mi się cokolwiek sklecić;)

Ach i jeszcze jedno...od dziś znów mam zadrutowane zęby. Nosiłam już aparat ortodontyczny przez ponad 3 lata, ale zęby znów się zaczęły układać po swojemu:) Tak więc przez najbliższy rok zadrutowana jestem! To wszystko przez to, że mam w rodzinie ortodontkę i ona zakłada aparaty komu może. Takie zboczenie zawodowe ma:) A my dzięki temu piękne i zdrowe uśmiechy:)

Zmartwił mnie dziś świstak Phil, który przepowiada jak długo potrwa jeszcze zima. Podobno nie zobaczył swojego cienia, więc zima ma potrwać jeszcze minimum 6 tygodni! A ja już wiosnę czułam w powietrzu:) No nic pozostaje nam czekać;)

Uciekam robić jaja! Miłego wieczorku życzę:) Trzymajcie się ciepło:)
Gagu

2 komentarze: